Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Zeytinburnu Samsung Servisi

Zeytinburnu Samsung servis aracılığıyla bize emanet ettiğiniz elektronik aletlerinizde aklınız kalmasın. Öncelik olarak mekanınızda çalışıp sorunu çözüyoruz. Ama süre bakımından yetersiz kaldığımızda yada ağır teknik bir çalışma gerektiren durumlarda alıp merkezimize getirdiğimizde de tamamen faal çalıştığına emin olup bir kaç saat test ettikten sonra sizlere teslim ediyoruz.

Eğer alıp Zeytinburnu Samsung servis  atölyemize götürsek de size her konuda bilgi vermekten asla geri kalmayız. Arızası neymiş, neden olmuş, ne gibi parçalar değişecektir gibi sonuçları sizler ile paylaşır ve sizlerin okey vermesinden sonra iş akışı başlatılır. Üstelik cihazın test çalışması da bittikten sonra hemen size teslim edilir ve asla gereksiz yere elimizde tutulmaz. Biliriz ki televizyonsuz bir hayat artık neredeyse hiç yok gibi. Hatta bunların yanı sıra size bu süreçte kullanmanız için bir televizyon bile sağlar ve sizi yine de onsuz bırakmayız. İşte bu denli kaliteli ve gerçekten iş ahlakı ve sevgisi olan bir firmaya iş yaptırıyor olacaksınız. Kuruluşumuz ile artık onarım işlemleri sorun olmaktan çıkacak ve son teknolojiye sahip olan tüm ürünlerinizi anlayacak en iyi ustaları bulmuş olacaksınız.

En çok önem verdiğimiz ilçelerin en başında Zeytinburnu’nu görmekteyiz, hem bize olan yakınlığı hem ulaşımında herhangi bir sıkıntı olmaması bu ilçeye olan hizmetimizi daha hızlı bir şekilde yapmamıza olanak sağlamaktadır, ayrıca burada satılan cihazların başında bizim ilgi alanımızın tepesinde olan Samsung başı çekmektedir.

Zeytinburnu İstanbul ili ilçeler arasında önemli ekonomiye sahip bir bölgedir, 1957 yılında ilçe sıfatına kavuşmuş olan bölge günümüzdeki nüfusu 300000 civarındadır, ekonomisi büyük bir oranda tekstil üretim ve 180 sanayi fabrikalarıyla ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır, tarihi Osmanlı imparatorluğunun bu coğrafyayı ele geçirmesinden hemen sonra Türklerin bu bölgeye yerleşmeleri ile başlar, isiminde bir dönem bu bölgede zeytin yetiştirilmesinden aldığı söylenir. Zeytinburnu’ndan gelen tüm çağrılar anında cevaplandırılıp servis personeli gönderilir, ilçemizde teknik destek sağladığımız şirket ve kurumlar, başta belediye, Olivium, Zeytinburnu Zeynep kamil kadın doğum, belediye sosyal tesisleri, ve diğerleri.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.