0530 547 31 35

İstanbul Tv Tamir Servisi

İstanbul Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0530 547 31 35

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Zeytinburnu Philips Servisi

Zeytinburnu Philips Servisi İstanbul Avrupa tarafında kalan ilçelerin tamamına Philips  elektirikli ev aletlerinin bakım onarımı ile ilgilenen servis merkezimiz, Zeytinburnu bölgesinde de faaliyetini sürdürmektedir, Teknik servisimizin faaliyetleri arasında yer alan tv tamiri elektronik bilgisinin üst sıralarda olmasını gerektiren bir alandır.  Bu nedenle servis çalışanları işe alınırken özelikle bu durum göz önünde bulundurulur, İlk bir aylık deneme sürecinden sonra iş başvurusunun kabulü yapılır.

Philips elektronik eşya kullanıcılarına ekonomik fiyat ücretsiz arıza tespiti, hemen tamir ve garantili onarım imkânlarıyla Zeytinburnu ve çevre ilçe sakinlerine hizmet götürmektedir. İşine hakim kadrosuyla tüm bölgede tanınan servisimizin hizmetleri arasında  tamircilere yedek parça tedariki, tamir danışmanlığı ve kendileri tarafından çözümlenememiş teknik arızalı kartları tarafımıza iletip çözümlenmesini sağlamak.

philips teknik servis

Zeytinburnu ve diğer tüm bölgeler için Philips servis hep yanınızda

Philips Zeytinburnu Servisi değerli müşterilerin televizyonlarını onarırken aynen arıza tespitinde olduğu gibi ekstra hiç bir ücret talep etmeden bakımını üstlenmektedir. Bunun yanında ödeme konusunda sıkıntı çekmeleri ihtimaline karşın sorun yaşamamaları için istendiği durumda kredi kartlarıyla da ödeme imkanı sunabiliyoruz. Cihazdaki sorunu çözmek için çağırdığınız teknisyenin Philips Lcd, Led tamirinde ne kadar deneyimli olduğunu öğreniniz, nitekim sorunu çözeyim derken daha büyük arızalara içinden çıkılamayacak bir duruma sokma ihtimalini göz önünde bulundurun.

Amacımız Zeytinburnu ve Avrupa yakasında Philips servis denince ilk akla gelen firma olma özelliğini devam ettirmek.  Giderek büyüyen İstanbul’un tamamına geniş bir servis ağı oturtmayı hedefleyen yetkili yâda özel servis kavramını ortadan kaldırıp tek çatı altında tüm elektronik cihazların tamir bakımını yapıp sürümden kazanan ucuz ve kaliteli bir yetkili servis olma yolunda ilerlemektir.  Hep daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışan www.televizyonservisi.com güvencesi ve fiyatlarıyla tamir hizmetimizden haftanın her günü bizi arayarak iletişim kurabilir servis yazdırabilirsiniz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.