Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Zeytinburnu Lg Servisi

Lg Servis Zeytinburnu
Zeytibnurnu lg servisimiz yaklaşık 10 yıldır bu ilçeye teknik hizmet götürmekte, son yıllarda lg tv satışında önemli ölçüde yükselişi ile birlikte lg ile ilgi servis ihtiyacını karşılama konusunda firmamız önemli derecede rol oynamıştır.

Lg teknik servis

Lg teknik servis

İstanbul ili ilçeler arasında önemli ekonomiye sahip olan Zeytinburnu, 1957 yılında ilçe sıfatına kavuşmuş olan ilçemizin günümüzdeki nüfusu 300000 civarındadır, eknomisi büyük bir oranda tekstil ürtetim ve 180 sanayi fabrikalarıyla ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır, zeytinburnu tarihi osmanlı imparatorluğunun bu coğrafyayı ele geçirmesinden hemen sonra türklerin bu bölgeye yerleşmeleri ile başlar, isminide bir dönem bu bölgede zeytin yetşitirilmesinden aldığı söylenir.
Lg Servis olarak en çok önem verdiğimiz ilçelerin başında zeytinburnunu görmekteyiz hem bize olan yakınlığı hem ulaşımında herhangi bir sıkıntı olmaması bu ilçeye olan hizmetimizi daha hızlı bir şekilde yapmamıza olanak sağlamaktadır, ayrıca zeytinburnunda satılan tv moddelerinin başında bizim ilgi alanımızın başında olan Lg tv markası başı çekmektedir.
Lg Türkiyede tv pazarında 2 nci büyük paya sahip şirkettir, lg ismi türkiye pazarında eski olmayan bir şirket olmakla beraber ülkemizde daha önceleri goldstar adı altında satılan elektronik cihazlar lg elektroniğin daha önceki adıydı. Lg elektronik güney kore menşeli bir şirketidir, günümüzde tv üretimi dahil bir çok kolda faliyet gösteren firma ilk kuruluş tarihi 1947 dir. lg ilk radyosunu 1959 yılında üretmeye başlamış ardından ilk tv üretiminide 1966 yılında gerçekleştirip daha sonra ilk kilimasınıda 1968 yılında üretmeye başlamıştır. lg dünyada ilk ince lcd tv üretmeyi başaran şirkettir. Lg elektroniğin Dünya çapındaki pazar payı hiç azınsanmayacak ölçülerdedir. Türkiyede tv kullanıcılarının güvenini kazanan lg en yaygın servis ağına sahip şirketlerden birtanesidir. Zeytinburnu lg servis

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.