Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

yeni tv alacaklara öneriler

Yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız ve ne tarz bir tv almakta karar veremiyorsanız bu yazı tam size göre umarız size yardımı dokunur
İlk olarak ekran boyutundan bahsedelim mağazalarda satılan çeşitli boylarda televizyonlar var heleki son yıllarda ekran ebatları iyice büyümesinin aksine ince olmalarıda cezbediyor, ama asıl dikkat etmeniz gerek noktada burasıdır. Mağazada görüp beğendiniz diyelimki 55 inç aldınız ve evinize götürdünüz ama 55 inç sizin salonunuza büyük mü küçükmü geleceğini hiç hesap etmediniz işte sorun bundan sonra başlıyor, salonunuzun küçük olması durumunda 55 inç izlemek sizin açınızdan sorun olacaktır, izlerken ekranın bir o yanına bir bu yanına bakıp izlemeye çalışırsınız ki bir süre sonra hem boynunuz hem gözleriniz yorulmaya başlar ve izlemekten zevk almamaya başlarsınız, onun için mağazaya tv almaya gittiğinizde alacağınız cihazı yerinde izleyin izlerken kendi salonunuzda oturuyor,muş gibi düşünüp o şekilde izleyin,ki cihazın odanıza büyük mü küçük mü tam salonunuza göremi olduğunu anlamaya çalışın, ve ondan sonra alacağınız tv de karar kılın. Bu en önemli ayrıntıyı geçtikten sonra bir sürü marka ve model arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız ilk olarak seçiminiz sizin istediğiniz özeliklerde bir cihaz olmalıdır, örneğin ben evimde 3d film seyredecem, maç izliyicem, oyun oynuyacam , İnternete gireceğim, az elektrik harcamasını istiyorum, her türlü cihazı bağlayabilmeliyim vs gibi şeyler. İlk olarak az enerji harcasın diyorsanız tabiki led tercih etmelisiniz ama maç seyredecem ve görüntünün daha iyi olmasını istiyorum diyorsanız o zaman da plazma televizyonları tercih etmeniz gerekecek ki, plazmalar ledlere oranla çok daha yüksek enerji harcarlar, bunları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız gerekirki daha sonra pişman olmayın.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.