Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Tv Servisleri Türkiye

Tüketicilere yardımcı olmak amacıyla türkiğye geneli tv tamiri yapan firmaların web adreslerini buradan paylaşmak istedik özellikle İstanbul dışından hergün onlarca kişinin bizi arayıp kendi bölgelerindeki elektronik firmalar hakkında bilgi istemeleriyle İnternetten araştırma yaparak firmaların web adreslerine ulaşmaya çalıştık ama ne yazık ki yıl 2013 olmasına rağmen ve özelliklede teknolojinin bu denli gelişmesinden hala haberdar olmayan elektronik servislerin olduğunu görmek bizi üzmüştür şöyle ki nette arama yaptığınızda normal bir evden eve taşıma yapan firmaların tümünün web adresleri bulunuyor, ama bizim sektörde hala birçok şehirde çalışan meslektaşlarımızın böyle bir çalışması bulunmamaktadır.
Yinede karşılaştığımız bir kaç firmanın adreslerine ulaşmayı başardık, Ayrıca bölgenizde tanıdığınız bir firmanın web adresini biliyorsanız(tv tamir sektöründen) bize o firmanın bilgilerini mail yoluyla atarsanız burdan paylaşmaktan mutluluk duyarız, Umarız ileride tüm tamirci arkadaşlar teknolojiyle daha haşir neşir olurlar, Onlarda biliyor ki biz ekmeğimizi teknolojiden çıkarıyoruz.
Aşağıda bilgilerini yazdığımız firmalarla herhangi bir bağımız bulunmamaktadır, Sadece net üzerinden bilgilerine ulaşmayı başardığımız Televizyon tamircileridir.
Adana
http://www.ozerelektronik.org/index.html Hertürlü elektrik ve elektronik ev aletlerinin onarım işi.
http://www.lgadana.com/
İzmir
http://www.sezelteknik.com/ (panasonic ve philips) Ayırıca diğer lcd plazma tv markalarınada hizmet veriyorlar.
http://www.izmirteknik.net/ (tüm tv markaları)
İstanbul
http://www.elektekoda.com ( bölgemizde faliyet gösteren tüm tv servislerinin bilgilerine ulaşabilirsiniz)
Ankara
http://www.philipsservis.net – Philips elektronik servis hizmetlerinin yanında diğer markalarada özel olarak hizmet vermektedirler.
http://www.sistemelektronik.com.tr Televizyonun yanında Bilgisayar tamiride yapan bir firma.
Bursa
http://www.altinelektronik.com Tüm elektronik cihazların onarımını yapan eski köklü bir meslektaşımız.
Diyarbakır
http://www.dyrsamsung.com/ (Samsung servis) Samsung elektroniğin TV, Led telefon genel elektronik servisliğini yapmaktadır.
Arada netten araştırma yapmaya devam edecez bulduğumuz diğer firmalarıda buraya yazıp geniş bir rehber sunmak isteriz, Sizinde bildiğiniz bir Tv Tamir servisi varsa bize firma bilgilerini iletmenizi rica ederiz.

Not: Bu sayfada bilgileri bulunup paylaşımda bulunmak istemeyen kaldırılmasını isteyen olursa bizi aramaları durumunda bir iş günü içerisinde bilgiler sayfadan silinecektir.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.