Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Tv Tamircileri

Elektronik ile ilgilenen arkadaşların tamir, bilgilendirme, devreler, yeni ürünler, şemalar, elektronik devre elemanları, yedek parçalar, tamir ile ilgili püf noktalar, yedek malzemeleri nereden bulabilecekleri, bilgi edinmek istenilen elektronik bölümler, güç elektroniği, hazır tasarım devreler, programlamalar, amplifikatör şema ve devreleri, tv servisleri, yetkili, özel,  lcd tv tamiri, plazma tv tamir, ve bunlar gibi yüzlerce bilginin paylaşıldığı türkçe siteler var belki birçoğunuz bu siteler hakkında bilgi sahibisiniz, ama bilmiyenler için birkez daha buradan  paylaşmak istedik.

İlk paylaşımını yapacağım site benimde sık sık faydasını gördüğüm ve sık kulanılanlar listesinin en başında tuttuğum 320volt bu site gerçekten elektronik ile ilgili aklınıza gelebilecek hertürlü konu hakkında bilgi veren ister iş yeriniz olsun ister elektronik mühendisi olun içerisindeki bilgiler mutlaka ilginizi çekecektir hem eğitici hem bilgilendirici bir site olma özelliği taşıyor.

İkinci sırada yine benim favori listemin başında gelen turkeyforum bu siteyi yaklaşık 10 yıldır takip ederim sitenin özelliği özellikle elektronik onarımı ve uydu montaj işi ile ilgilenen insanlara çok detaylı paylaşımlarda bulunulması, tüm uydu alıcıları hakkında detaylı kullanım kurulum ve yazılım paylaşımı yapması site elektronik ile ilgilenler için vazgeçilmez bilgisayarın sık kullanılanlar sekmesinde yerini alması için yeterli bir sebeptir.

Üçüncü olarak son zamanlarda gözden kaçmaması gereken bir site eservisler bu site özelikle teknisyenler için açılmış olup tamirciler arasında arıza paylaşımına olanak veren üye sistemi ile bilgileri paylaşabileceğiniz son derece kaliteli insanların üye listesinde olduğu bir forum sitesidir, tamirciyseniz bu siteyi mutlaka bir yere not edin hatta siteye şimdiden üye olun bir gün mutlaka içinden çıkamadığınız bir arıza olabilir buradan bu arıza hakkında bilgi sahibi olmanız muhtemeldir.

Son olarak Türkçe olmayan ama yinede özellikle şema ihtiyacınız olup bulamadığınızda derdinize çare olabilecek nadir sitelerden birtanesi  eserviceinfo bu sitede neredeyse her marka ve modelde televizyonun şemasını bulmaız mümkün, üstelik siteye üye yada kayıt olmak zorunda değilsiniz yanlış hatırlamıyorsam günlük 50 mb kayıtsız şartsız indirme hakkı sunuyor buda günde 30 civarı şema demek bu siteyide bir kenara not etmenizi şidetle tavsiye ediyorum, devre elemanları yanmış kömürleşmiş  bir cihazın şemasına buradan ulaşabilmek sizi büyük yüklerden kurtarır.

Bahsi geçen sitelerin her biri kendi alanında öncü diyebileceğim kaliteli özgün içeriğe sahip kendi yazarları olan sitelerdir, ayrıca bu sitelerde paylaşımda bulunanların bir çoğuda bu konularda uzman olan kişilerden oluşmaktadır, yazdıklarım hariç değerli başka sitelerde olabilir bunlarıda zamanla araştırıp buraya eklemeye çalışıcağız. Paylaştığım linkler umuyorumki sizlerede faydalı olacaktır.

Bu yazımız Teknik servis ekibi tarafından yazılmıştır.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.