Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Şişli Samsung Servisi

Tv tamir servisimizin merkezi istanbul avrupa yakasında olup tüm avrupa yakasında bulunan bölgelere yerinde onarım servis hizmeti vermektedir.

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Şişli İstnbulun Modern yüzü diyebileceğimiz bir yapılaşma örneği sergilemektedir, istanbul çapında gökdelenlerin bol olduğu, dünya çapında şirketlerin ana merkezleri, banka genel binaları, yazılım şirketleri, otomotiv sektörü, tekstil firmalarının merkezleri ve diğer büyük şirketlerin ana merkezleri bu ilçemiz sınırları içerisindedir, şişlide teknik hizmet verdiğimiz şirketler Bedaş, Akbank genel müdürlüğü, İstanbul bilişim, Ensan elektronik, Vergi dairesi ve ismini daha sayamadığımız birçok kuruluş bunların yanında ev elektroniğinde de hizmet veren firmamız evlerde kullanılan Samsung marka tüm tv modellerine servis hizmeti sağlamaktadır.
İstanbulda tamirİ yerinde gerçekleştiren ve bu alanda öncü olan teknik servisimiz samsung modeller olmak üzere diğer bütün markalara aynı şekilde yerinde tamir olanağı sunmaktadır.
samsung sevisimiz yıllardan beridir bu işin ustaları tarafından servis anlayışını müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teknik destek hizmetini en iyi şekilde sunmayı ilke edinmiştir.servisimizde müşterilerimizden gelen telefon aramalarına bakan tüm arkadaşlarımız deneyimli ustalar olup teknik sorularınıza anında başka birilerine yönlendirmeden cevap verebilme deneyim ve kabiliyetine sahiptir. buda bizi birçok teknik servisten ayrı kılan özeliklerden sadece birtanesi, servisimiz tarafından sizden getirilen tüm cihazlarınız aynı kalitede aynı özenle ilk gün kullandığınız andaki haline getirmek tek gayemizdir.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.