Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Şişli Philips Servisi

Televizyonservisi.com

Şişli Ve Çevre İlçelerde Örnek Servis Olarak Tanınan Philips Her Daim Hizmetinizdedir.

Philips Şişli Servisi En Uygun Fiyatlarla Ve aynı gün televizyonunuzu onarmayı Garanti Eder

 

Televizyonlarınız Yerinde Tamir Edilir

Şişilde oturuyorsanız bizi arayın

Elektroniğin birçok dalı vardır bu dallar arasında kendimize bir yer bulup tamir konusuna geniş bir yelpazede hizmet sunmak için uzun yıllar önce siyah beyaz televizyonların hala piyasada olduğu dönemlerde Şişli de bu işe atılmaya karar verdik, o günden bugüne televizyonların gelişip dallandığı yerlerini önce renkli tüplü daha sonraları projeksiyon, Dlp, Flat derken son bir kaç yıldır daha ince zarif hafif ve büyük görüntü kapasiteleriyle sırasıyla plazma Lcd Led Televizyonlar hayatımıza girdiler bütün bu geçiş dönemlerini Philips servisimiz büyük bir sabırla gelişmeleri takip edip her yeni ürünün çıkmasıyla teknik bilgi dizaynını ona göre derleyip bu yolda ayakta durmayı başaran az sayıda servislerdendir.
Şişli Philips servisi bu uzun yürüyüşün ardından İstanbul’da teknik servis hizmet sektöründe yerini almıştır, Nitekim uzun yılların verdiği bilgi birikimiyle altyapımızı zincirleme olarak genişletip Philips ev kullanıcılarına verdiğimiz hizmetin yanında kurumlarla da servis sözleşmeleri imzalayıp gerektiğinde teknisyenlerimiz den birini Şişlide olan kurumların çatısı altında iş yoğunluğuna bağlı olarak çalıştırabiliyoruz. Yetkili teknik bilgi birikimiz Philips dışındaki Tv markaları içinde çok iyi bir seviyededir tamir yaparken marka farkı gözetmeksizin servis bünyemizde tüm cihazlara bakma yetkisine sahip bir firmayız.

Şişlide Size En Uygun Teknik Servis Hizmeti Vermeyi Garanti Ediyoruz!

Gün geçtikçe Şişli dışında kalan ilçelerde de hizmet vermeyi başaran bizler bugün Avrupa yakasında kalan ilçelerin hemen hemen tamamında çalışmaktayız. bu nedenle şişli Philips servis yerini Avrupa yakası Philips servis olarak adlandırmaya başlamıştır.
Philips şişli servis Lcd Led plazma teknik arızalarını en hızlı onarabilen firma özelliğimizle dikkati çekiyor, İşletmemizin deposunda binlerce çeşit parça bulunmakta yeri geldiğinde cihaz hiç bekletilmeden yarım saatlik bir zaman dilimi içinde değişim yapılıp kullanıma hazır bir şekle getirebiliyoruz, Garanti şartlarını yerine getirip yinede arıza yapmış bir Lcd televizyon için hiç bir ek ücret ödemeden yakıt ücreti altında alınan para dahil, tekrar onarımı yapılır ve garantisi devam ettirilir.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.