Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Şişli Lg Servisi

Lg Teknik Servis Hizmetleri Şişli

LG marka eşya sahipleri ürünleriniz bozuldu mu? Üzülmeyin arayın bizi servisimiz hemen gelsin.  Şişli LG servisi  her an hizmetinizde. ürünlerinizin garanti süresi dolup arıza yaptı ve kendinizi yalnızmı hissetiniz? Biz sizin için buradayız. Arayın sitemizden tıklayın arızanızı bildirin en kısa sürede yanınızda olalım. Bizim için en önemli şey müşteri güvenidir. Müşteri güvenini sağlayamayan hiç bir servis ayakta kalamaz. Bunun bilinciyle müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen her çabayı gösteririz.

Başkaları tarafından Daha önce tamiri mümkün değildir denip geri gönderilen deponuzda atıl olarak duran ürününüzü aracımızla alıyor tamirini gerçekleştirip evinize kadar bırakıyoruz. Şişli LG Servis başka servislere benzemez çünkü bizim için dürüstlük ön plandadır. Fiyat olarak ne veriyorsak asla bir değişiklik olmaz. Yani bu arıza 3 liraya olur deyip de 5 lira talep etmeyiz. Bizim için çok özel Elemanlarımız güler yüzlü ve sempatiktirler. Yani eşyanızı alacakları zaman en azından yüzü gülen bir kişiyle karşılaşırsınız. Nezaketimizden ve saygımızdan asla ödün vermeyiz. Kullandığımız parçaların hepsi üretici firma garantisindedir. Ürününüzü bize tamir ettirdiğiniz takdirde aynı arızayı tekrar yaparsa ücretsiz tamir ediyoruz süreyi başından başlatıyoruz. Dediğimiz gibi bizim için müşteri memnuniyeti her şeydir. İstanbul Avrupa yakısının en iddialı servisiyiz. teknik servis resmi

şişli bölgesi servisimiz açısından değerli bölgelerimizdendir, hizmet bölgelerimiz arasında fatih ve Beyoğlu’ndan sonra 2006 yılında servis vermeye başladığımız ilçeler sıralamasında üçüncü sırada olması ilçeye verdiğimiz öneminde ne derece olduğunun göstergesidir, hizmet kalitemizi dahada yükseltebilmek için servis merkezimiz tv tamiri dışında kalan diğer elektronik cihazlara teknik servis sağlamayı durdurmuştur sadece lcd plazma led televizyon onarımını gerçekleştirmektedir. diğer cihazlarınız için bizimle irtibata geçmeniz durumunda sizi yönlendirebileceğimiz bölgede bulunan diğer teknik servislerin telefon ve adreslerini sizlerle paylaşırız.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.