Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Philips Servisi

                 Philips Servis

teknik servis resmi

Yerinde Tv Onarımı

Philips Tv Teknik Servis Hizmetleri

Ustalarımız Avrupa yakasında bulunan avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar, Bahçelievler, Beşiktaş, Bakırköy, Fatih, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Güngören, Kağıthane, Başakşehir, Eyüp, Şişli ilçelerine gidebilmektedir, Anadolu yakası için henüz böyle bir çalışmamız bulunmuyor. Köklü bir tarihe sahip firmamız Philips TV tamirine yıllar önce uzaktan kumandalı renkli crt TV modellerinin henüz üretilmeye başlandığı zamanlarda bu işe girmiştir elektronik devrelerin zamanla nasıl değiştiğini küçüldüğünü 30 ayrı parçanın birleştirilip tek bir entegre haline dönüşümünü daha sonraları bunlarda yetmeyip mikro-cip halini aldığı tüm evreleri bire bir gözlemleyebilen hala ayakta kalan ender kuruluşlardan bir tanesidir, gelecekte de yeni nesil televizyonları hep beraber görebilme şansının elimizde olduğunu şimdiden görebiliyoruz.

Philips servis Avrupa yakası bölgelerinin tamamına tv tamiri ile alakalı hizmetini genişletip bünyesine onarım gereçleri katıp kalite standartları üstünde bir performans sergilemektedir, Performansa yönelik tüm çalışmalarımızı teknik servis kalite standartlarının olması gerekenden daha üst seviyelere çıkarabilme gayretimiz ve müşterilerimize sunulan standart hizmeti maksimum seviyelere çıkarabilme çabamızın bir sonucudur. Halkımızın teknik servislere karşı olan olumsuz ön yargılarını bir nebze olsun giderebilmek için firmamızın üstlendiği misyon çok büyüktür, Bunun adına televizyonu bozulmuş müşterimize tamire başlarken yanımızda oturup birebir neler yapıldığını ve cihazı onaran ustamızla aynı zamanda konuşarak teknik bilgi alabilmesini sağlıyoruz. İstanbul’da servis hizmeti veren hiç bir elektronik tamir firmasında böyle bir hizmet bulunmamaktadır.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.