Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Philips Servis Eyüp

Yetkili Teknik servis sayfamızı gözden geçirmiş Philips ile ilgili servisimizin yaptığı çalışmalar Tv Servishakkında az çok  bilgi sahibi olmuşsunuzdur, Eyüp ve çevresi Göktürk’te Tv onarımı yaparak arızalı cihazları tekrar hayata döndürme tekniğiyle televizyon doktoru, yada hastanesi olarak bilinmekteyiz. Philips servis Eyüp hakkettiği bu unvanı yıllar önce henüz kimselerin Tv tamirini yeterince hızlı yapamadığı bir dönemde kadırga semtinde müşterilerinin tavsiye ve talebi üzerine tabelasına yazarak tescillemiştir. Eyüp sakinlerinin Philips servis talepleri karşısında sesiz kalmayan Şirketimiz isteklerini emir sayarak bölgeye hizmet vermek adına sadece bu ilçede çalışan bir ekip hazırlayıp görevlendirmiştir.Avrupa Yakasının tamamına Servis Hizmeti

Philips servis Eyüp Televizyonlarınızı onarırken deneyimli ustaların yanında teknolojinin tamir sektörüne sunduğu en yeni teknik cihazların yardımınada başvurmaktadır, bu yardımcı cihazlar ustasının da becerisiyle yakın bir zamanda bir daha bozulma olasılığını ortadan kaldırmaya yöneliktir, Eyüp sakinlerinin hizmetine sunulan bu ekipmanlar elektronik aletlerin tamiri sırasında bozuk olmamasına karşın şüphe üzerine değişip müşteriye ekstra maliyet yansıtılmasının da önüne geçilmektedir.

Lcd yaygınlaşıp diğer modellerin yavaş yavaş ortadan kaybolmasıyla bunların üzerine master görmüş insanlara daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır günümüzde bu tecrübede teknik eleman bulma sıkıntısının yaşanmasının sebebi teknolojinin hızlı değişimi ve bu hıza yetişmekte güçlük çeken altyapının yetersiz oluşundadır. Daha güçlü bir teknik servis için yapılması gerekenler daha fazla devlet desteğiyle kursların açılması öğrencileri bu kurslara teşvik edip yetkili iş gücünü yaratmasından geçeceği gerçeğidir. Günümüzde elektronik teknisyenliğini bir meslek olmaktan çok hizmet sektörünün alt kademesinde yapılabilecek işlerden olduğunu düşünen insanların sayısı azımsanmayacak bir çoğunluktadır, bunun nedenide meslekteki ücretlerin eskiye kıyasla hayli düşmüş olmasından kaynaklı olduğudur.

Biz ve bize benzer birçok firma bu sıkıntıları yaşamaktadır bunları aşmanın yolları düşük maliyetlerle Tv tamir edip sürümden kazanma aynı zamanda tek marka bağımlılığından kurtulup tüm firmaların ürünlerine teknik servis altyapısını hazırlayıp sunmak, aynı anda tamir edilen ürün yelpazesini genişletip diğer elektronik cihazlarıda onarabilme. Örneğin elektronik kart onarımı gerektiğinde uydu montaj yanında satışı ve benzer işlerde meslek kapsamında yapılabilecek işler arasındadır. Araştırma ekibimiz öngörüsünde haklı olduğunu geçen zaman içerisinde görmüş ve gerekli önlemleri zamanında alıp bugün güçlü bir konumda iş yapmaktadır. Üzgün olduğumuz durum ise bu gelişmelerin olacağı yönünde zamanında bazı teknik arkadaşlarımızı uyarmamız gerekli tedbirleri almaları yönünde bilgilendirmemizdi, aralarında durumdan haberdar olup gerekli altyapısını hazırlayanların yanında zamanı gelince duruma bakarız deyip bugün iş yerlerini kapatmış olan arkadaşlarımız olması. Yetkili servis sahiplerinin durumları normal sertifikalı iş yeri çalıştıranlara nazaran biraz daha iyi konumda denilebilir Tamirden çok satılan yeni cihazların kurulumlarından para kazanıp ayakta durabilmektedirler. Son olarak Philips servis Eyüp hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için firmamızın sunduğu kampanya ve kolaylıklardan bahsetmek istiyoruz. Başta müşterilerin mağdur olduklarını düşündükleri konuda arıza tespiti yapılırken daha cihaz onarılmamışken istenen bir ücret vardır buna tüm yetkili servislerinde rastlayabilirsiniz işte biz müşterilerimizin kaldırılmasını istedikleri bu uygulamayı her nekadar hakkımızda olsa müşteri her zaman haklıdır mantığıyla hareket ederek isteklerini onaylamayı kabul ettik ve uygulamasına başladık. Yine bir diğer uygulamamızda servis ücretleridir bu uygulamada dünyanın her tarafında geçerli bir uygulamadır ama yine müşteri memnuniyeti ve piyasa rekabeti gereği bu uygulamada teknik servisimiz tarafından kaldırılmıştır. Ama ilerde tekrar bu uygulamalara geçmeyeceğimiz anlamına gelmemektedir piyasa şartları ve müşteri memnuniyet derecesini her an kontrol edip gerekli tedbirleri bu gelişmeler göz önüne alınarak gerekli düzenlemeleri yapma hakkını elimizde bulunduruyoruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.