0530 547 31 35

İstanbul Tv Tamir Servisi

İstanbul Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0530 547 31 35

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

LED TV İLE İNTERNETE NASIL BAĞLANILIR

net

İnternet ağına bağlanmak için LED Tv içeriğinde yer alması gereken bir ağ adaptörünün olması gerekmektedir. Böylece sizde LED Tv ile internete bağlanmanız için ilgili kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Şimdi gelin binlerce kişinin merak ettiği bu soruya yanıt vermeye çalışalım. Bazı LED Tv markalarında hem kablolu hem de kablosuz olarak internete bağlanma seçenekleri söz konusudur. Öncelikle menüden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle internete bağlanmak için ana ekrandan ayarlar bölümüne gelmeniz gerekmektedir. Bu bölümde giriş yapmanız gereken yer ise ağ bağlantı ayarları olacaktır. Bu bölüme tıkladıktan sonra tvnizi internet ağına bağlamak için gerekli ara yüzün çıktığını göreceksiniz. Buradan az öncede belirttiğimiz gibi kablolu ya da kablosuz seçeneklerinden birini tercih etmeniz gerekmektedir. İlgili seçeneğe tıkladıktan sonra açılan pencerede bağlanabileceğiniz ayarları göreceksiniz. Buradan size ait olan modem bağlantı adını tıklayıp şifrenizi girdikten sonra bitti tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Size bu işlemleri yaptıktan sonra ev ağ bağlantısını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz bir mesaj almanız gerektiğini de belirtelim.

Daha sonra yapmanız gereken iş ise yine ana menü üzerinde Tv içerisinde yer alan net Tv’ ye bağlanmak olacaktır. Bu kategoriyi tıkladıktan sonra sizde artık geniş ekran üzerinden online platform üzerinde tur atmaya başlayabilirsiniz. Sizde internet keyfini LED Tv üzerinden yaşamak istiyorsanız bahsettiğimiz tüm adımları televizyonunuz üzerinde vakit kaybetmeden uygulamaya başlayabilirsiniz. Böylece sizde dilediğiniz videoyu veya müziği dinleyebilir gündeme dair bütün haberleri takip edebilir ve böylece keyifli anlar yaşamaya imza atabilirsiniz. Konu ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalıştık. Herkese iyi ve keyifli günler diliyoruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.