Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Kağıthane Samsung Servisi

Kağıthane Samsung Servisi

Kağıthaneye teknik servis ulaştırmamız filomuza kattığımız yeni araçlarımız ile dahada kaliteli bir sisteme oturtuğumuzu düşünüyoruz, özelikle Kağıthaneden gelen servis isteklerine dahada hızlı bir biçimde yanıt verebilme kapasitemizi bir üst sınıra taşıdığımıza bağlı olarak rekor sayılabilecek hızla tamir edip seyretmeye hazır hale getirebilmemiz.

Tüketici Elektroniği  akılımızın sınırlarını zorlayacak sınır tanımaz bir hızla gelişmektedir. Teknolojideki bu yenilikler hayatımızın tüm alanına da yansımaktadır. İnsanların yaşamlarını büyük ölçüde kolaylaştırmasının yanında beraberinde daha önce var olmayan alışkanlıklar edinmemize neden olmaktadırlar, Ekranlarda bundan nasibini almış seyir  kavramıda artık değişmiştir, eskiden bir ekrandan beklenen şeyler sınırlıyken günümüzde  farklı bir hal almış multimedia araçlarına dönüşmüştür.

Gün geçtikçe gelişen bu sektörle birlikte Samsung yetkili servisleri alanında da yepyeni hizmetler insanların hayatlarında büyük kolaylıklar sağlamakta. Örneğin bu tazeliklerden artık herhangi bir arızada servisi aradığınızda bozulan bir eşyanızın sorununu henüz arızasına bakılmadan ortalama maliyeti bilmeniz, bunun mümkün olması tv arızaya girdiğinde bile öndeki led yardımıyla göz kırpıp sorunun kaynağını göstermesi diyebiliriz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.