Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Kağıthane Lg Servisi

Kağıthane Lg Servisi
Elektronik Teknik servisimiz Kağıthane’ye daha önce hizmet verdiği markaların yanında Lg elektronik adı altında üretilen plazma lcd led smart tv modelleri nede geçen yıl (2009) yapılan araştırmalar sonucunda Kağıthane’de Lg tv kullanıcılarının yoğun olması nedeniyle Kağıthane’de Lg tv bakım ve tamirine başlamıştır. Müşterilerimize Her daim kaliteli hizmet ilkesi ile iş yapan lg teknik servisimiz Türkiye’de ilk İnternet sitesini kuran tv tamircileri arasında olmaktan gurur duyar, servis merkezimiz tamir onarımı yapılmış olan tüm elektronik cihazlara marka, model ve yılına bakmaksızın bir sene boyunca tüm yedek parçalarıyla garantilemektedir, bu garanti içerisinde başka bir serviste göremeyeceğiniz işçilik ve servis hizmetide dahildir.

Lg servis televizyonun tamir süresiyle de diğer tüm rakipleri arasında birinci sırada yerini korumaktadır nitekim cihaz onarımlarının %70 denilecek büyük bir bölümünü hiç yerinden kıpırdatmadan iş yerinizde, evinizde, büronuzda tamirini gerçekleştirmektedir, Yerinde onarım için gerekli birçok  ekipman araçların içerisinde bulundurulur.

Tv tamir Şema ve kılavuzları kullanılarak arıza tespit süresi minimum seviyeye indirilir, Hızlı ve kesin sonuca ulaşılır, plazma TV’lerde kullanılan mosfet transistörler özel ölçüm aletleri yardımıyla yarım saate sonuç alınabilmekte ve osiloskop desteğiyle bozuk sinyal kaynağına anında ulaşılabilmekte.

Tamir için Kağıthane’den yetkili atölyemize getirilen Lg tvler için elemanlar tarafından evinizden alınırken size bir kopyası bırakılan servis bilgi formunda yer alan referans numarasıyla online olarak ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilir hatta takılmış yada takılacak parçanın ismini parça numarasını ve resminide görebilme şansınada sahipsiniz bu hizmet halihazırda teknik servisimiz dışında başka bir elektronik firma tarafından sunulmamaktadır, Lg Kağıthane servisinin amacı müşteri memnuniyetiyle kaliteli hizmeti yıllarca verebilme gayretini sürdürülebilir kılmaktır.

Kağıthane çağlayan çeliktepe ve gültepede anlaşmamız bulunan kurumları referanslar bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

 

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.