Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Hizmetlerimiz

Hizmet Kalitemizi maksimuma çıkarabilmek için servis merkezimizde Lcd, Plazma, Led televizyon modelleri dışında herhangi bir elektronik ürün tamiri yapmamaktayız. Bu kararımız hem ürün tamirlerinin çok daha hızlı yapılabilmesi hemde teknisyenlerimizin televizyon tamirlerinde dahada konsantre bir şekilde çalışmalarına sebep olmuştur.

Her daim müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan firmamız, Kaliteli teknik hizmet anlayışına gün ve gün yenisini eklemektedir, Son hizmetimiz sizlerden gelen talepleride değerlendirerek cihazların atölyemizde bulunduğu süre içinde tüketicilere geçici bir ürün verip kendi cihazlarının işlemleri bitene kadar fayda sağlamak.

02/12/2013 Servisimiz Lg ve Samsung dahil diğer Tv markalarınada hizmet verebilmek için 2014 ocak ayından itibaren köklü bir revizyona gitmiştir, bu kapsamda servis araçlarına yenilerinin katılması(almayı düşündüğümüz 4 yeni araçtan 2 tanesi 2013 haziran ayı itibarı ile servis bünyesine eklendi) Personel alımının sağlanması, Servis merkezinin daha büyük bir binaya taşınması(halihazırda bu yapılmış durumda), Stok durumunun kontrol edilip gereken yedek malzemelerin önceden stoklanmasının sağlanması. Bütün bunların alt yapısı 2011 de atılmaya başlandı ve sona doğru gelmeye başladık çok yakında çok daha büyük ve genel tüm markaları kapsayacak İstanbul genelinde servis hizmeti vermeye başlamak için hem sabırsız hem heyecanlıyız.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.