Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Fatih Samsung Servisi

Fatih Samsung Servisi

Servis merkezimizin Fatih ilçesinde olmasının ana nedeni Avrupa yakasında merkez konumda olma özelliği taşımasıdır hem yedek parça tedarikçilerinin çoğunun ilçe sınırları içerisinde olması hem diğer tüm ilçelerin ortasında olması tamir sürelerini olabildiğince hızlı bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Fatih servisi Avrupa yakasında Samsung kullanan tüm tüketicilere hizmet götürmektedir.

Kocamustafapaşa ve Kumkapı olmak üzere iki ayrı yerde şubemiz bulunmaktadır her iki şubemizde Fatih çevresine yıllardır hizmet veriyor. İlk servis atölyemizi 97 yılında Eminönü ilçe sınırları içerisinde kalan Kadırga semtinde açtığımız atölyemizdi, daha sonra ilçenin Fatih ile birleşmesinden sonraki yıl Kadırga merkezli iş yerimizi Kumkapıya taşıyıp aradan 2 yıl geçtikten sonrada Yedikulede ikinci şubemizi açtık Yedikule şubemiz 2009 yılında içinde bulunduğumuz binanın yenileme çalışmaları nedeniyle Kocamustafapaşa merhaba caddesine taşımak zorunda kaldık ve hala bu iki şunbemizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ev eşyalarından biri bozulduğunda tüketicilerin ilk aklına gelen yaptırmaktansa gidip yenisini almak oluyor bunun birinci nedeni işçilik ücretinin yüksek olabileceğini düşünmesi ikinci nedeninde bir kere bozulan bir TV’nin bundan sonra devamlı bozulacağı yönündeki düşünceleridir, Evet tüketicilerin bu düşüncelerinin sebebi olarak çoğu teknik servisin işini düzgün yapmadığından kaynaklandığını düşünüyoruz.

Nitekim biz Fatih Samsung servisi olarak bu gibi sorunları bildiğimiz için öncelikle müşterilerimize sektörümüzde en uygun fiyatlarla cihazlarını onarmayı söz veriyoruz öyle ki çoğu teknik servisin ücretlerinin yanında bizim fiyatlarımız neredeyse yarı yarıya değişebilmektedir, İkincisi televizyonun yeniden arızalanabileceği hususu bu konuda da Samsung servisimizde onarımı yapılan elektronik kartın tümüne arızası giderildikten sonra genel bir bakım uygulanır, Televizyonun uzun zaman çalışmasından dolayı zamanla yorulan değer kaybeden parçaları da titizlikle değiştirip neredeyse ilk fabrikadan çıktığı günkü haline getirip öyle teslim ediyoruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.