Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Fatih Philips Servisi

Philips televizyon tamir servisi alanında İstanbul un en kapsamlı firmalarından biri olmaya adaydır.

teknik servis resmi

Sahip olduğunuz Philips televizyonlarda görülen aksaklıkların tamamen ortadan kaldırılması için etkin bir teknik servis desteği vermeye devam eden Fatih Philips servisi tv yedek parçalarının önemli bir kısmı olan ana kart ysus zsus ve kontrol kartlarının hem perakende satışını yapmakta hemde gerektiğinde kendimiz bu kartların tamirini ve yerine montesini yapmaktayız.

philips Tv Servisi

Philips Teknik Servis, Televizyonlarınızı Yerinde onaralım

Fatih Philips tv tamir ve bakımları için gerekli olan eğitimi güncel elektronik gelişmeler teknolojik cihazların günümüzde hemen hemen her gün yeni bir modelle yer değiştirdiği bir ortamda hiç ara vermeden seminerlere katılıp güncel gelişmelerden haberdar olmaktayız. Ürün yelpazesi çok çeşitli olan Philips tv, traş makinesi, pil, süpürge, robotlar, medikal cihazlar ve daha aklınıza gelebilecek birçok elektrikli ev aletlerinin öncü üreticilerindendir, Teknik servis hizmeti verdiğimiz markalar arasında azımsanmayacak bir büyüklükte elektronik ürünlerine sahip firma Türkiye’deki tüketicilerle tanışması uzun zaman öncesine dayanır. Tüketiciler arasında en güvenilir markalardan biri olmayı bilmiş bu yüzdende en çok satılan markalardan biri olmuştur.

Kuruluşumuz Fatih ilçesinde üç şubeye sahip tek Philips teknik servis konumundadır yetkili servislerin aksine firmamızın büyük farkları vardır, bunlar televizyonun günlerce bekletilmeden hemen yapılıp teslim edilmesi, Uygun fiyatlarla kimseyi üzmeden güler yüzlü müşteri memnuniyeti sağlayabilmesi, Gerektiğinde müşterisinin yanında tamir edebilmesi ve daha birçok sebep sayılabilir.

Uyarımızı dikate almanızı öneriyoruz! Elektronikle alakalı olan hiçbir cihazınızı işin ustası olmayan birine telim etmeyin özelliklede televizyonda sorun oluştuktan sonra ilk olarak kolu komşudan eli tornavida tutan herhangi birine asla dokundurtmayın sonuçları televizyonun daha kötü bir duruma gelmesi dahada kötüsü evinize işyerinize size zarar verebilecek bir duruma gelmesi söz konusu olabilir.

Fatihte philips cihazlarınızı yerinde onarım hizmeti sloganıyla yola çıkan Philips Tv tamir servisimiz zamandan azami şekilde tasarruf etmenizi sağlayan yetkili personelleriyle yeni bir televizyon almanıza gerek kalmadan minimum  bir sene bozulmayacak garantisiyle onarımlarını gerçekleştiriyor.

Televizyon tekniği üzerine deneyim kazanmış etkin elemanlardan oluşan personelimiz, Philipslerde meydana gelebilecek tüm arızalara anında müdahale edip çözüm üretme deneyimindedirler. Gerektiğinde hafta sonu demeden sorunu biran önce çözümlemek için Philips Fatih servisini hangi saatlerde ararsanız arayın teknik bir ekibi elimizden geldiğince en kısa sürede size gönderiyoruz.

Teknik servislerde rastladığınız bakım ücreti adı altında alınan ücretlerden tamamen farklı bir servis anlayışını sizlere sunan Fatih Philips servis müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için bu tarz ücretleri almayı kabul etmemekte direnmektedir. Tüketiciler için makul sayılmayacak fiyatlandırmalar geçerliliği olmayan mantıksız onarımların pahalı olması durumunda ürününü yaptırmaması yönünde telkin ve öneride bulunuruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.