Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

fatih lg servisi

Fatih Lg Tv Servisi


servis atölyemiz inde sınırları içerisinde yer alan fatih ilçesi Türkiye tarih turizminin başkenti konumunda olduğunu söylemeden edemeyeceğiz, zira birçok tarihi kilise, cami, sinagog, Topkapı sarayı, istanbul surları, yedikule zindanları, Ayasofya müzesi, Sultanahmet cami, kapalı çarşı gibi birçok tarihi eser fatih ilçemiz sınırları içerisinde yer almaktadır. ilçenin ekonomisi birinci sırada turizm gelirleridir, aynı zamanda laleli bölgesi yurt dışından gelen mağaza sahiplerine yönelik toptan tekstil ürünleri satışında dünyada önde gelen merkezler arsında yerini alan bir ilçemizdir, lg servis fatih olarak bu tarihi yarım adaya hizmet vermek ve yarım adanın içinde yaşamak bizim için en büyük onurdur, fatih lg servisi yarımada sınırları içerisinde yer alan 57 mahallenin tümünde etkin olarak servis hizmeti vermektedir.
Lg Televizyon tamir servisimizin merkez atölyesi İstanbul fatih,te yer almaktadır, servis merkezimizin fatih ilçesinde olmasının nedenleri Avrupa yakasında merkez konumda olma özelliği taşımasıdır hem yedek parça tedarikçilerinin çoğunun ilçe sınırları içerisinde ( karaköy) olması hem diğer tüm ilçelerin ortasında olması tv tamirlerini olabildiğince hızlı bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır.

Fatih Lg Televizyon servisi olarak ilçemizin sınırları içerisinden aldığımız hiçbir televizyon tamiri için servis ücreti talep etmiyoruz, diğer bölgeler için uyguladığımız servis+işçilik+yedek parça ücreti Fatih için geçerli değildir, Fatih tv servisimiz diğer bölgelere uygulamadığı tüplü tv tamirinide burada yapmaktadır, ayrıca tv ve çanak kurulumu yapan firmalarla da diyalog içinde olduğumuz için bölgeden gelen talepler için arkadaşları yönlendirebilme şansına sahibiz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.