Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Eyüp Lg Servis

Göktürk Ve Eyüp ServisiEyüp Lg servis Plazma onarımı Lcd tamiri ve Lg led televizyonların bakımını yapmaktadır.Lg TV Servisi İşlerinde özenli, sorumlu prensip sahibi yetkili Tv tamir ustalarıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, Servis merkezimiz bozulmuş tekrar randımanlı çalışması zor denilen tüm cihazları en az 4 sene bir daha sorun yaşanmayacak bir işçilik ve yedek parça desteğiyle yenileyip kaldığı yerden sizlere hizmet etmeye devam ettirmektedir. Bu başarılı teknik için kaliteli bir altyapıya ihtiyaç vardır altyapı oluşturulurken gösterilen özen sayesinde tüketiciler mağdur edilmeden gerektiğinde kendi televizyonları onarılıp geri getirilene kadarki geçen günler göz önünde bulundurularak izlemeleri için bir başka plazma yada lcd verilip seyretmeleri sağlanır.

Bu yöntemin getirdiği avantaj her iki taraf için de önemlidir. Teknik servis için önemli olan tarafı cihazı biran önce onarayım stresinden kurtulup daha özenli bir tamir gerçekleşmesine olanak verir ayrıca yeterince zaman olacağı için tv onarıldıktan sonra yeterli bir deneme sürecinden de geçmiş olur. Arada rastlanan onarılıp teslim edildikten sonraki süreçte yeniden arızalanıp ikinci kez servise alınmasınında önüne bu şekilde geçilebilir. Lg Eyüp servis hizmetlerinin bir kaçından bahsetmek isteriz, sadece müşteri memnuniyeti için sunduğumuz hizmetlerden telefonla destek hizmeti herhangi bir kar amacı gütmeyen bir hizmettir. Bu hizmetten ne tür yardım ve destek alabileceğinize gelince Lg televizyonunuzda yaşadığınız kullanım sıkıntıları, yeni bir ekran alacaksanız size en uygun televizyonun hangi model ve ekran boyutları ne amaçla kullanacağınıza varana kadar aklınıza gelebilecek her türlü teknik konuda yardım alabilirsiniz. Üstelik sizinle muhatap olacak kişi teknik konularda son derece bilgili sorduğunuz her soruyu beklemeden sizin anlayabileceğiniz tarzda cevaplayabilecek eğitim düzeyi yüksek kişilerdir.

Eyüp Lg servis müşterilerini daha iyi tanıyabilmek, detaylı müşteri profili için anket hazırlayıp onarımı yaptığı tüm lg cihaz sahiplerine bu anketi doldurmaları için birer kopyasını 2013 yılının mart ayında dağıtmaya başladı bu uygulama hala devam etmektedir, bu uygulamanın getirdiği yararlara bakacak olursak müşterilerimizin isteklerinin birbirinden farklı olduklarını teknik servis şartlarıyla kendilerinin görmek istedikleri servis anlayışlarında farklılıklar olabilmekte, bunun bize getirisi ise her müşteri ile farklı konuşabilme cihazlarını servise alırken kendilerine gönderilecek servis elemanlarının onların istediği kişilikte olmaları yönünde özen göstermemize yardımcı olmaktadır.

Lg servis Eyüp tamir edilecek cihazlarınız için teknolojinin sunduğu en iyi teknik malzemelerle çalışmaktadır. Bu yardımcı tamir cihazlarıyla onarımı yapılmış televizyon neredeyse kusursuz bir arıza tespiti imkânı vermekle kalmayıp onarım esnasında geçen sürecide minimuma düşürmekte müşteri açısından da avantajlı olan bu cihazlar tamir süresinin kısalmasıyla müşteriden talep edilen saat ücretlerinede yansımaktadır, bir diğer getiriside tamir süresinin kısalmasıyla cihazın teslimatının doğru orantılı olmasıdır.

Servisimiz elektronik aletleriniz ile ilgi sorunlar için vardır Eyüp’ten Göktürk’e varana kadarki tüm bölgeleri kapsayan bir kesime hitap etmekteyiz anlayışımız sizin öngörünüzle şekillenmektedir.

 

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.