Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Esenyurt Samsung Servisi

Esenyurt  Samsung Servisi

Esenyurt

Esenyurt Samsung Elektronik Teknik Servis

Televizyon servisi Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerinin arasında konumlanan Esenyurt’a Samsung Elektronik tarafından üretimi gerçekleştirilen cihazlara satış sonrası destek hizmeti vermektedir. Destek verdiğimiz ürünler Samsung logosu taşıyan ses ve görüntü sistemleridir, bu sistemlerin fazlalığı servis yükümüzün ağır olmasına neden olmaktadır. Her nekadar bu yükü azaltmak için yeni yetişmiş elemanları işe alsakta müşterilerimize istedikleri servis kalitesini hala istenilen düzeye çıkaramadığımızı biliyoruz,  Samsung servisi müşterilerinin televizyonlarında gördükleri tüm sorunlar için gerekli koşulları gün geçtikçe düzeltip istenilen seviyeye doğru ilerliyor.

Esenyurt hariç diğer birçok bölgede istenilen makul seviyelerde hizmet veren Esenyurt Samsung servisi 2014 yılı içinde kalite standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir, Servisimizin hedefi arasında bulunan her bölgeye bir şube sloganımızı her bölgeye kurulu bir servis olmasada her bölgede bir servis aracımızın olmasıyla Avrupa yakasında oturan vatandaşların 80% gibi büyük kesimine gelen arıza kayıtlarına gün içinde cevap verebilme imkanı verilmektedir. Televizyon tekniği üzerine senelerin verdiği deneyim ve kapsamlı elektronik eğitimine inanan teknisyenlerimiz arızanın kaynağı ister ekran ister sistem kartı yada sizin elektriklerinizden kaynaklı bir sorun bile olsa o sorunu halletmeden işi bırakmaz yada bu iş olmaz diyip başından savmazlar, Teknik servisimizde çalışanların tamamı servis atölyesinin ortaklarıdır, bu çalışma koşuluyla herkes aynı derecede para kazanır ve yine herkes müşterilere aynı derecede yaklaşıp cihazlarını ayırt etmeden elinden gelenin en iyisini sunarak onarımı gerçekleştirirler.

Eskiden sadece elit kesimlerin ev yada işyerlerinde rastlanabilecek teknolojik cihazlara günümüzde fiyatların makul seviyelere inmesi ve insanlarımızın alım güçlerinin yükselmesiyle her kesimin evine koyabilecek bir durum almıştır, Sevindirici bir gelişme olarak gördüğümüz bu durumun bizim için daha da sevindirici olanı ise bu teknolojik cihazlar arasında Samsung ürünlerine olan talebin daha çok olmasıdır. Herkesin ulaşabildiği Samsung Elektronik cihazların kullanımı yaygınlaştıkça İnsanların yetkili teknik servise olan ihtiyaçlarda katlanarak artmıştır, Bu talebi karşılamak için ise Samsung teknik servislerini belirli bölgelerde büyüterek teknik personellerini bu servis çatıları altına toplamıştır.

Değerli tüketicilerimizin bazı konularda cihazların kullanma kılavuzlarında yazılanların aksi yönünde hareket ederek Lcd Led ve Plazma televizyonlarında sorun yaşanmasına sebep olmaktadırlar. Tüketiciler bilmesi gerekirki Tv arızasının kullanıcı kaynaklı olduğu tespit edildiği durumda cihazın garanti kapsamında tamir edilmesi mümkün olmamaktadır, böyle bir tatsız durum yaşanmaması için mutlaka kullanım kılavuzunu okunması gerektiğini altını çizerek belirtmek isteriz.  Kullanım kılavuzları son derece açıklayıcı herkesin anlayabileceği bir anlatımla yazılmıştır yinede takıldığınız bir nokta olursa 444 77 11 numaralı telefonu arayıp takıldığınız konuda gerekli bilgiyi deneyimli Samsung müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Samsung servis koşullarını müşterilerinin istediği şeklide düzenleyip hizmet sunmaktadır, servis merkezinin konumunun tüketici açısından önemli olduğunu bilen uzmanlar son derece detaylı araştırmalar sonucu teknik servislerin bulunacağı konumu seçmektedirler, aynı şekilde çalışanlarında eğitimleri göz önüne alınarak titizlikle seçilmektedirler ön görüşmeden geçen servis çalışanları elektronik deneyimleri ne derece olursa olsun tekrar bir eğitimden geçirilirler.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.