Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Beyoğlu Lg Servisi

Lg teknik servis

Lg teknik servis

Led, lcd ve plazma televizyonlarınız var ve arıza mı yaptı? O halde hemen sizler için en doğru adres olan Beyoğlu LG Servisini arayın hem zamandan hem de ücretten oldukça kara geçerek en doğru adımları atmış oluverin. Sizler için deneyimli ve sertifikalı çalışan ekiplerimiz sizlerin bize ulaşmasından sonra hemen yönlendirilir ve daha sonrasında ise adresinize kadar gelerek yerinde arıza tespit çalışmaları yapılmaya başlanır. Biliyoruz ki size en çok yarayan ev eşyalarınızdan biri kesinlikle elektronik cihazlardır ve her zaman da en olmadık zamanlarda bozularak bizlerin asabını bozar. İşte artık böyle bir durumda üzülmenize bile gerek yok. Arızalarınız için hemen bizimle iletişime geçiniz ve anında yerinde tamirat işle aynı gün içinde televizyonlarınıza kavuşunuz. Peki, her marka birkaç saat içinde yapılır mı diye merak edebilirsiniz? Elbette yapamazsınız ama bu durumlarda da sizlere bizler yedek televizyon veriyor ve izlemek istediğiniz hiçbir şeyi kaçırmadan izlemenizi sağlıyoruz. İşte bu bizim servis olarak farkımız ve farkımız sizlere oldukça lüks bir kullanım sunuyor.

Lg servis olarak Beyoğlu’na verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını en iyi şekilde aldığımızı düşünüyoruz, bize güven verip işimize dahada hırslı sarılmamıza sebep olan halkımıza teşekür ediyoruz.
Beyoğlu Halıcıoğlu, Kasımpaşa, Taksim’den gelen servis isteklerine gönderdiğimiz kişilerin tamamı ustalardan oluşmaktadır.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.