Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Beylikdüzü Samsung Servisi

BEYLİKDÜZÜ SAMSUNG SERVİS

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Müşterilerimize önem veriyoruz ve beğenileri hak etmek için, Her zaman güleryüzlü bir karşılama gösteririz, Tüm sorunlarını can kulağıyla dinleriz, Ferah bir ortamda karşılar ikramlarda bulunuruz, Randevu alırken onların vereceği bir saate olmasına özen gösteririz, Cihazlarına onarım için henüz bakılmamışken ortalama ve doğru ücretlendirme hakkında bilgilendirilirsiniz, Müşterimiz onayı dışında herhangi bir ücret talebinde bulunmaz sürprizlerden uzak dururuz, Yapılan işlerin detaylı raporunu televizyonun teslimatı sırasında kendilerine verir soru işaretlerinden kaçınmalarını sağlarız, İşler söz verildiği zaman diliminde bitirilip teslimattan önce genel temizliğine dikkat ederiz, Ürününüzü tamir edemeyiz demez ve söz konusu olmaz, Onarım için gereken tüm müdahalelerde bulunulur, cihazınızın teslimatı yapılırken aynı zamanda kurulumu gerçekleştirilip teslimat o şekilde tamamlanır.

İstanbul halkı için yeni bir şehir olarak kabul edilen Beylikdüzü. Öncelik verdiğimiz ilçelerden birtanesidir.
Beylikdüzü son 10 yılda en çok büyüyen ilçe sıfatını almış olup genelde site tarzı yapıların çoğunlukta olduğu İstanbul’da düzenli yapılaşmanın örneği niteliğindedir, hem yapıların deprem yönergelerine uygun olması hem insanların sitelerde kendilerini daha güvende hissetmeleri bölgeye olan ilgiyi dahada çok artırmıştır, ilçeye ulaşım 2012 yılında metrobüsünde katkılarıyla bir hayli rahatlamış olup ilçeden tek vasıta ile Anadolu yakasına gitmeye olanak sağlamıştır. İlçe nüfus yapısı İstanbul’un kozmopolit yapısıyla aynı yönde paralellikte gelişip her kesimden oturan bir nüfusa sahip bir bölge olma özelliğini barındırmaktadır.
Samsung TV modelleri arasında lcd plazma projeksiyon dlp tamir bakımı için teknik destek veren servisimiz Beylikdüzü ve Avrupa yakasına yerinde teknik destek hizmeti vermektedir. Tarafımızdan alınıp tamiratı gerçekleştirilen veya yerinde onarımı yapılmış elektronik cihazlarınıza Beylikdüzü Samsung servisimiz tarafından birer yıl garanti verilmektedir.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.