Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Beşiktaş Samsung Servisi

Beşiktaş Samsung Servisi

Samsung Teknik Servis beşiktaş

Samsung Teknik Servis

Bizler için önemli olan sizlerin olumlu referanslarıdır. Samsung tamiratlarında hem referans hem de güven oldukça önemlidir ve bu her ikisi de bizde var olan bir gerçektir. O halde firmamız ile tanışın ve farklı bizzat kendiniz yaşayarak görünüz.

Televizyon tamir servis merkezimiz Beşiktaş’tan servis talebinde bulunan müşterilerimizin Lcd’lerini gerek duyulmadığı sürece yerinde onarıp tekrar kullanıma sunmayı tercih etmektedir. ( Lütfen Servis yazdırırken bu talebi özelikle belirtiniz)

Bazı Elektronik cihazlara 5 yıl bozulmayacağı garantisi verilmesine karşın aldığınızın ertesi günü dahi bozulabilir. Bu durumlarda hiç sıkıntı etmeyin Beşiktaş Samsung servisi ile iletişime geçip anında çözüm yoluna ulaşmaya çalışınız. Yedek televizyon servisi ile ve en çok önemsenen yerinde tamir sistemi ile televizyonlarınızın en kısa sürede arızaları giderilir. Bu sayede sizlerde aynı gün içinde nasıl bir tamir süresine maruz kaldığınızı ve ne kadar kaliteli bir işçilik ile sorunun çözüldüğünü görmüş olursunuz. Elbette her cihaz yerinde yapılacak diye bir kural yok ama amaç ilk olarak yerinde tamirat yapabilmesidir.

hizmet kalitemizi referans listemizde yer alan Beşiktaş’ta bizimle çalışan kurumsal firmalardan görebilirsiniz, Başta Çırağan palace, Dedeman İstanbul, Conrad, Radisson blu, Beşiktaş kültür merkezi, migros Beşiktaş, Swiss otel, Beşiktaş belediyesi ve isimlerini yazamadığımız çok sayıda kuruluşa samsung cihazların tamir ve bakımları yıllardan beri Avrupa elektronik olarak biz yapıyoruz.

Avrupa elektroniğin hizmet sınırları Zincirlikuyu, yeni levent, yıldız, 1,2,3,4 levent, abdi ipekçi Akatlar, alkent Etiler, Arnavutköy, Bebek, Balmumcu, darphane, Dikilitaş, Esentepe, konak, ıhlamur, Kuruçeşme, Levent, Mecidiyeköy, merkez, Ortaköy, Nispetiye, Sinanpaşa, ulus mahalleleridir.

TV panelleri birçok üretici firma tarafından Samsungtan satın alınıp kullanılmaktadır ve ekran dahil kullanılan birçok parça firmanın kullandığı parçalardır.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.