Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Beşiktaş Philips Servisi

Philips Teknik Servis beşiktaş

Philips servis Beşiktaş

Teknik yardım almanızı en kolay şekilde sağlayan Beşiktaş Philips servis, Şirket Merkezinde çalışan personelin tamamı teknik eğitim görmüş kaliteli deneyimli konusunda en iyilerin seçilerek servis bünyesine alındığı seçkin ustalardan oluşmaktadır. Ayrıca telefonla aramalarınızda birebir teknisyenlerle görüşebilme imkanı sunulmaktadır.

Televizyonservisi.com

İstanbul’da Philips Servis denince aklınızda bulunması gereken bir firma

Beşiktaş Philips yetkili servis daracığından olabildiğince uzak kaliteli işçilik orijinal yedek parça günlerce tamirde bekletilmeden mümkün olan en kısa zaman diliminde arızaları onarmayı kural kabul etmiş elektronik deneyimi üst seviyede tutmayı bilen özel Tv tamir firmalarından biridir. Philips markası teknik servisimiz için tamirinden vazgeçilmez önemde değerlidir. Philips servis Beşiktaş zaman kavramını yok sayan çalışma gün ve saatleriyle tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterinin istediği saate ve günde yardım isteyebileceği nadir firmalardan biridir, birçok firma akşam yedi den sonra işi durdurup evinin yolunu tutarken teknik servis kurallarımızdan bir tanesi gerektiğinde gece 24e kadar çalışabilmemiz. Ayrıca Pazar günleride kapalı olan atölyelerin aksine Pazar saat 12 den sonra yine firmamızın kapılarının açık olduğunu görebilirsiniz.

Avrupa yakasında geniş bir servis ağına sahip olan şubemiz gelen tüm çağrılara yanıt verip gerektiğinde hemen bir teknik ekip adrese gönderilmektedir, Adrese giden personelimizin ilk işi hemen gidilen yerde sorunu çözmek için gerekli prosedürü yerine getirmeye başlar bunun için öncelik olarak alıp götürmeden onarımı mümkün olup olmadığını belirler ardından tamir olanağı varsa hemen net onarım fiyatını söyler ve kabul etmeniz durumunda arka kapağını açıp onarım işlemine başlar, Yok eğer olmayacak bir arıza ile karşı karşıyaysa yine fiyat hakkında ortalamada olsa bir şeyler söylenmeye çalışır.

Philips servis çalışanlarımızla beraber değerlerinizi gözeten ne istediğinizi anlamaya çalışıp sizin istekleriniz doğrultusunda hareket eden makul ücretlerle televizyon tamir edip servis ve arıza tespit ücreti almayan, tamda istediğiniz servis anlayışında olmayı başaran sektöründe rakipsiz ve köklü bir kuruluştur. Yeni nesil diye adlandırılan Led ve daha yenisi 3d televizyonların üretim aşamasını yerindeymiş gibi görüp inceleyen bizler, elimizde bulunan tüm tamir edevatlarını bu cihazlara göre güncelliğini koruyup yeniliyoruz. Ekran onarılırken bu kıstasın önemi çok büyüktür ve herhangi yanlış bir müdahaleden kaçınıp tüketiciye başka bir maliyet yüklememek için her zaman yenilikleri yakından takip etmek gerekir.

Philips servisimiz müşterilerini mağdur etmemek adına tamir için alınan ürünlerin yerine geçicide olsa evde Televizyonsuz bırakmaz, Aldığımız cihazın yerine bir başka cihaz bırakıp kendi cihazları onarılıp getirilene kadar izlemelerini sağlarız. Yetkili servisi değiliz, özel hizmet vermekteyiz garanti süresi dolmadan bizden servis talebi bulunulduğu takdirde onarım ücreti alınır aksi durumda yetkili servis aranması gerekir. Arada yetkililerden farkınız nedir diye sorularla karşılaşıyoruz aslında çok farkımız var müşteri memnuniyetinden tutunda ücretlendirmeden kısa süreli onarıma kadar farklarımız vardır, Dezavantajımız ise garanti kapsamında bir cihazı ücretsiz onaramamamız sayılabilir.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.