Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Beşiktaş Lg Servisi

Beşiktaş Lg Servisi

Lg teknik servisimiz Beşiktaş ilçe merkezine 7 km uzaklıkta yer almaktadır, servis merkezimizin bulunduğu bölge Fatih ilçe sınırları içerisinde olup Beşiktaş servis bölgemiz dahilindedir. Arnavutköy, Bebek, Etiler, Levent, Ortaköy’de hizmet verdiğimiz bir çok kuruluş bulunmakta, bunlardan birkaçı Beşiktaş kültür merkezi, Beşiktaş belediyesi, Çırağan sarayı, Hotel Conrad, Bjk stadı ve irili ufaklı kuruluşlar olarak ilçemizde bulunan her noktaya LG teknik servis hizmeti götürüyoruz. yıllar önce kapsama alanımıza giren değerli ilçemiz için daha önceleri tek ekip ile servis hizmeti verirken son iki yıldan (2011) bu yana sayıyı ikiye çıkardık böylece gelen tüm servis isteklerine daha hızlı bir şekilde yanıt verebilme imkanına kavuştuk ve bozulan bir televizyonun sahibi bizi aramasından cihazın tamirinin yapılıp tekrar teslimine kadarki süreci bir gün içerisine sığdırmayı başarabildik. İddiamız İstanbul’da servis hızı, verilen hizmetin kalitesi, uygun olan tamir ücretleri, yedek parça stoku, yerinde tamir ve benzer bir çok konuda birinci sıralardayız.

Personelimiz onarım hizmetinin yanında tüplü cihazlara kıyasla ayrı bir uzmanlık gerektiren daha modern televizyon grubu ürünlerin keşif, montaj, kurulum hizmetlerini yılların verdiği deneyimle hızlı ve estetik şekilde gerçekleştirmektedir.  Ayrıca gerek tüplü televizyonlarınızın gerekse LED ve LCD televizyonlarınızın bakımları, teknisyen talep etmeniz halinde onarım işlemlerini firmamızın dışında yaptırabilirsiniz. LG Koreden temin edilip arızalanan ürünlerin yedek parçaları her zaman stoklarımızda bulundurulmakta lazım olduğunda çıkarılıp kullanılmaktadırlar.  Garanti haricinde yapılan bakımlarda işçiliğin yanında parça maliyeti yasalar gereği faturalandırılır.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.