Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bayrampaşa Samsung Servisi

BAYRAMPAŞA SAMSUNG SERVİSİ

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Bayrampaşa Samsung Tv  servisi olarak hep ileriye yönelik teknolojiyi takip ederek yedek malzemeleri daha arıza vermeye başlamadan cihaz satışa sunulduğunda temin etmeye başlıyoruz, Samsung lcd plazma modellerinin nasıl bir arıza verebileceğini mühendislerin cihazı üretirken yanında yetkili servise yardımcı olabilmesi için bir kitap dağıtır. işte biz bu yolla arıza yapabilecek parçaları  şubemizde bulundururuz, kullanıcılardan alınıp arızasının giderilmesinden tekrar kullanıcıya teslimine kadar geçen süreyi kısa zaman içerisinde gerçekleştirmemize olanak sağlayan bu sisteme sahip az sayıda yetkili servis olduğunu düşünüyoruz. Lcd Plazma Led Tv yedek parçaların çoğu tamir atölyemizin deposunda stoklanmış durumdadır. bir alo ile bir saat içinde panelinizi aldırıyor yada yerinde onarıyoruz.

Samsung panelleri birçok üretici firma tarafından kullanılmaktadır ve ekran dahil kullanılan birçok parça samsungun kullandığı orijinal parçalardır. Genelde kendi mainboardları hariç geriye kalan panel, ysus, zsus, poweboard, ctrl board, inverter arka aydınlatma ve ticon kartlarının tamamını samsungtan tedarik etmektedirler bu yüzden servisimiz diğer marka televizyon markalarınada yetkili teknik servis desteği sunmaktadır.
Bayrampaşa Samsung servisi elektronik tv tamiri konusunda uzmanlaşmış deneyimli servis ekibimiz ile cihazlarınızın tamir bakımını bize teslim ettiğiniz gün tamiratlarını gerçekleştirip zaman kaybetmeden yine size aynı gün içinde ulaştırıyoruz, tamiratını gerçekleştirdiğimiz tvlerin tüm kontrolleri eğer varsa zayıflamış parçaları da önceden değiştirip tekrar cihazın bir başka arıza yapmasını engelliyoruz.
Bayrampaşa’nın Altıntepsi, Beşyüzevler, Cevatpaşa , İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Sağmalcılar, Terazidere, Vatan Yıldırım alanları şubemizin hizmet sahalarıdır. Teknik servis olarak ilçede milli eğitim müdürlüğü,  Çevik kuvvet, belediye, forum İstanbul, akvaryum, devlet hastanesi ve daha birçok işletmeye anlaşma dahilinde yetkili teknik servis hizmeti veriyoruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.