Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bayrampaşa Philips Servisi

Philip servis Bayrampaşa TV teknik servis hizmetleri (istisnalar hariç) pazargünleri dahil yılın 365 günü hizmet vermenin gayretiyle çalışmaktadır.Televizyonservisi.com

philips servisi

Bayrampaşa Philips servisimize tamir ettirdiğin lcd televizyonlarınız bir yıl firmamızın güvencesi altına alınmaktadır.

 

Philips Tv servisi denince Bayrampaşa’nın tüm semtlerinde bilinen atölyemiz değerlerinden geri kalmadan kaliteli işçiliğiyle Bayrampaşalılara elektronik onarım hizmeti götürmektedir. onarım alanında bölgesinde en iyi Philips servis bilinciyle hareket eden servisimiz müşterilerine en hızlı hizmeti verebilmenin garantisini verebilecek kadar kendine güvenmektedir.

Onarım hizmeti verdiğimiz Philips Tv modellerinde sık meydana gelen arızaları ve ortalama maliyetlerini merak edenler için bir kaç açıklamada bulunmak isteriz. En sık rastlanan arızaların başında Televizyonu üretici firmanın yönergelerine uyulmadığından kaynaklanan arızalardır.  Örneğin hiç bir elektronik cihazı uzun süre kullanmadığınız zamanlarda elektrikle olan bağlantısını mutlaka kesmelisiniz, Ama maalesef çoğu kullanıcı tv kumandasını kullanarak cihazı standby konumuna alır ve bu şekilde kapadığını sanır.  Aslında evet cihazın bazı parçaları kapanmış olur ama asıl içerde elektrik dağıtımını sağlayan powersuply kartı çalışır haldedir ve Tv elektrikle olan bağlantısı kesilmeden de çalışmasına devam eder.  Bu nedenle bunu göz önüne alıp denilenleri yapmanız cihazınızın ömrünü uzatır ve kolay kolay arıza yapmamış olur, Onarım ücretine gelince kartın tamir olması maliyeti çokta fazla olmasını engeller ama yenisiyle değişimi durumunda 100 dolar ve üzeri bir maliyet çıkarabilir.

Bayrampaşa Philips servisi elektronik uzmanlarından oluşan bir kadroya sahiptir, Çalışan uzmanların tamamı tamir konusunda son derece deneyimli çıraklıktan yetişme işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Uzun senelerin verdiği tecrübeyle Tv tamiri üzerine son derece deneyim sahibi meydana gelebilecek her türlü elektriksel sıkıntıya anında müdahale edebilen yetkili servis uzmanlarıyla 7 gün günün her saati hizmet vermeye hazır.  Sizleri değerli zamanınızdan alı koymadan müsait olduğunuz anı ekiplerimize bildirdiğinizde siz bizim saatimize göre değil biz sizin zamanınıza göre hareket ederek sizlerin isteği doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Philips Tv kullanıcılarını bir konuya dikkatlerini vermeleri konusunda bilgilendirmek isteriz. Tv içindeki hiçbir parça kullanıcının onarabileceği tarzda aletler değildir bazen şahit olduğumuz durumlar arasında tv arızaya girdikten sonra kullanıcının kendisi arka kapağı açarak arızanın nereden kaynaklandığını bulmaya çalışmasıdır. Örnek vermek gerekirse müşteri kapağı açtıktan sonra cam tüp sigortanın atık olduğunu görüp hemen üstüne bir tel bağlayıp televizyonu çalıştırmaya çabalaması gibi. Bilinmesi gerekirki hiçbir sistemde sigorta boşuna atmaz sigortanın devre içindeki görevi herhangi bir sorun olduğunda daha büyük bir hasar yaratmadan elektrikle olan bağlantıyı kesmektir, Tel veya başka şekilde sigortayı devreye sokmak cihaza çok daha büyük hasarlar verir ve maliyeti maksimum seviyeye yükseltir.  Elektronik cihazlarınızı sadece bu işi yapan yetkili kişilere açtırın aksi takdirde can ve mal güvenliğinizi riske atmış olursunuz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.