Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bakırköy Philips Servisi

Philips Bakırköy Servis

Bakırköy Philips Lcd Led Servisi

Elektroniğin gelişiminde en önemli aktörlerden sayılan Philips markası geçmişten bugüne birçok bilim adamı yetiştirmiş saygın ve köklü bir kuruluştur. Dünya elektrik ve elektronik dalında çok çeşitli üretim bandı var ki bunları saymak gerçekten bir sayfayı dolduracak kadar yer kaplayabilmektedir. Bakırköy Philips servis olarak İstanbul’da Philips arızalarının çözümünde şüphesiz en ayrıntılı çalışan firmaların başında yer aldığımız bilinir, Teknik deneyimimizin siyah beyaz tüplü Tv döneminden başlayan uzun bir geçmişi vardır. Bugün bu deneyimimiz bir üst seviyeye tırmanmıştır , Bakırköy halkına sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet gün geçtikçe Avrupa yakasının tamamında duyulmuş ve tüm bölgelerden servis talebi istenir hale gelmiştir.

Televizyonservisi.com

Bakırköyün En hızlı Philips Servisi Günün Her Saati Hizmetinizde

Tadilatları talepler doğrultusunda genelde olduğu mekanda onarırken bir kısmıda servis merkezine alınır fakat atölyede onarılanlar 5 ila 12 saat gibi kısa bir süre içinde alındığı gibi yerine teslimatı gerçekleştirilebiliyor.  Bakırköy’de oturan müşterilerimize bedeva keşifin yanında giderdiğimiz arızalarının arkasında durma sözümüzü vererek tekrar onarma imkanı veriyoruz.

Üretim bandında olan yeni modelerin üretim aşamasını takip edilmesi gerekli olan donanımı önceden belirlenmesinde bize yardımcı olur, Bu sayede önceden öngörülen problemler için stok alımı yapılıp hazırda bekletilir işte teknik servis merkezimizin hızlı işlem gerçekleştirebilme sebeplerinden birtaneside budur. Amacımız Türkiye’de Philips Tv servis dendiğinde firmalar arasından sıyrılıp ilk sırada yerini alarak herkesin bizi örnek servis olarak tavsiye etmesidir, Bu amaç doğrultusunda teknik çalışanlarımız profesyonel sıkı bir eğitimden geçirilip yetiştirilmiş teknisyen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Atölyemiz rakipsiz Led televizyon tamiriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermenin yanında Avrupa yakasına yayılmış gelişmiş servis ağıyla da benzersiz bir hizmet deneyimi vermektedir, Yetkili teknik servisimizin kuruluşundan beri yanımızda yer alan tarafımızdan eğitimlerini görmüş çekirdek kadromuzun kullanıcıyla olan bire bir iletişimleri problemlerin tespiti içinde yarar sağlamaktadır.

Sektör saygınlığımız aramızda kalitesiz işçilik çok yüksek tamir ücretleri ve bozuk cihazların serviste uzun süre bekletilmelerinden kaynaklı bir müşteri güvensizliğinden söz etmek mümkündür. Biz uzun yıllar uğraşarak bu saygınlığı bir nebzede olsa en azından bizleri bir kere tanımış müşterilerimiz üzerinden atmayı başardık. Sektörel bazda bir nebzede olsa hak ettiği saygınlığı kazandırmayı bilmiş, Gururlu aynı zamanda daha azimle işine sahip çıkmayı bilenlerle yoluna devam etmeyi görev bilmişizdir.

Birçok teknik servis o eski şaşalı iş yaptığı günleri çoktan geride bırakmanın kırgınlığı içindedir. Türkiye’de alım gücünün eskiye nazaran daha iyi olması aynı zamanda Çin malı kalitesiz ucuz elektronik ürünlerin piyasamızda çok fazla olması diye neden gösterebiliriz. Bu nedenle teknik servisler gün geçtikçe erimekte, Belklide önümüzdeki yıllar içinde birçoğu işine son verip başka işler ile uğraşmaya başlayacaklardır. Bu bilinçte olan merkezimiz bunların önüne geçmek için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır, Bunların başında daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz düşük maliyetle televizyon tamirini yapabilmek bunun içinde hedefimiz olan bir cihazdan yüksek para talebinin yerine düşük fiyatlarla çok cihaz tamir edip sürümden kazanabilmek. Bu hedefimizin bir kısmı bu aşamada gerçekleşmiş gibi gözükse de atacağımız adımların sonuna henüz ulaşamadığımızı biliyor ve çabalarımızı bu yönde devam ettiriyoruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.