Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bakırköy Lg Servisi

Bakırköy Lg Servisi
Lg servis Bakırköy,de bulunan semt ve mahallelere tv tamir hizmeti vermektedir, servisimizde tv tamiri konusunda deneyim kazanmış personelimiz ile lg televizyonlarda meydana gelen arızaların tümünü kaliteli bir işçilik ile bir gün içerisinde onarmayı garanti etmektedir, Bakırköy servis merkezimizi aradığınız andan itibaren sadece lg tamirinde uzmanlaşmış bir personelimiz çağrılarınıza cevap verip tv ile ilgili şikayetinizi dinleyip gerekli bilgileri size telefonda vermeye çalışır, ardından televizyonunuzun yerindemi yoksa atölyeye alınıp serviste tamir edileceği konusunda bilgi vermeye çalışır. serviste tamir edilmesi gereken bir tv nin tamiri 1 günden fazla sürmesi halinde yerine geçici olarak seyretmeniz için yedek bir lcd televizyon bırakılır. tabi bunu daha önceden telefonda söylemeniz gerekir ki cihaz alınmaya gelindiğinde servis aracımıza önceden konulsun. Lg Led, Lcd, Plazma Televizyonların tamiri alanınında usta tamir arkadaşlarımız ile kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti verebilmek için lg tv tamiri ile ilgili tüm sorunlarınızı öncelik olarak yerinde çözmeye özen gösteriyoruz. Bakırköy Lg tv servis..
Lg Elektronik Teknik Servis, Lg tv servisimiz aşağıda yazdığımız tüm ilçelere destek verebilecek teknik alt yapıya sahip bir kuruluştur, firmamız radyo tv tamircileri derneğinin üyesi olup 20 yıla aşkın bir süredir bu işle meşkul olmaktadır.lg elektronik ile ilgili şikayet ve önerileriniz 444 65 43 numaralı telefondan türkiye lgye bildirebilirsiniz.
Lg Elektronik Şirketi İle İlgili Kapsamlı Bilgiler
Lg Türkiyede tv elektronik pazarında 2 nci büyük paya sahip kuruluştur, lg markası türkiye pazarında eski olmayan bir şirket olmakla beraber ülkemizde daha önceleri goldstar adıyla satılan elektronik cihazlar lg elektroniğin daha önceki adıydı. Lg elektronik güney kore uyruklu bir şirketidir, günümüzde tv üretimi dahil bir çok kolda faliyet gösteren firma ilk kuruluş tarihi 1947 dir. lg ilk radyosunu 1959 yılında üretmeye başlamış ardından ilk tv üretiminide 1966 yılında gerçekleştirip daha sonra ilk kilimasınıda 1968 yılında üretmeye başlamıştır. lg dünyada ilk ince lcd tv üretmeyi başaran şirkettir. Lg elektroniğin Dünya çapındaki pazar payı hiç azınsanmayacak ölçülerdedir. Türkiyede tv kullanıcılarının güvenini kazanan lg en yaygın servis ağına sahip şirketlerden birtanesidir. Lg Bakırköy servis hizmetleri

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.