Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bahçelievler Philips Servisi

Bahçelievler Philips Servisi

teknik servis resmi

 

Televizyonservisi.com Ses ve görüntü sistemlerinin üretim aşamasından tüketiciye ulaştırılıp kullanım aşamasına kadar olan bütün süreci yakından takip edip kullanım aşamasında doğabilecek en küçük sorunların çözümü için bile olsa teknik destek verecek bir servis konumundadır, kendi alanında İstanbul’da en iyi Philips Tv tamir servisi olan atölyemiz Bahçelievler bölgesi içinde şirinevler, yenibosna, soğanlı, mahmutbey, dereyolu, yayla ve haznedarda size en hızlı hizmeti verme garantisi sunmaktadır sunduğumuz bu hızlı servis hizmeti sayesinde günlerce bekleyen tüketicileri mağdur etmeden söz verilen gün ve saat içinde sertifikalı yetkili teknik kişilerden oluşan arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz.

Bahçelievler Philips servisi güvenebileceğiniz işçilik kalitesi yedek parça garantisi sonraki bir yıl içerisinde çıkabilecek tüm arızaları bir daha servis yada işçilik ücreti almadan onarma garantisi veriyor, ayrıca garanti verilen televizyonunuz için sözle değil düzenlenen bir belge ile bunu resmi hale getiriyoruz, İlçede resmi ve özel kurumlar içinde anlaşmalı hizmet verilmektedir anlaşmalı olarak çalıştığımız firmalar için haftalık aylık ve yıllık olarak üç ayrı seçenekle teknik hizmet veriyoruz sizinde firmanızda 100 adet ve üzeri Philips Tv yada monitör kullanılıyorsa size özel tekliflerimiz için iletişim bölümünden bizimle temasa geçebilirsiniz.
Ekran teknolojilerini takip edip teknik alanda donanımlarımızı yenileyip TV problemleri için teknolojik çözümler sunmaya devam ediyoruz, Son olarak sık rastlanan Panel yani ekran arızaları için (kırık çatlak hariç kendiliğinden dışarıdan herhangi bir müdahale olmaksızın arızalananlar için) panel tamir cihazımızı yurt dışından getirtmek için gerekli prosedürleri bitirmiş bulunuyoruz. Televizyonunuz arızalandı diye üzülmeyin bizi arayın göreceksiniz ki üzülmenize değmeyecektir.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.