Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bahçelievler Lg Servisi

Bahçelievler Lg Servisi

teknik servis resmi
LG teknik servisimiz 2007 yılında web sitemizi kurduktan hemen sonra Bahçelievler‘e hizmet vermeye başladı ilk yıllarda bölgeye verdiğimiz teknik servis şirketler ile sınırlıydı daha sonra tamir talepleri artıkça hizmet verdiğimiz kesimi genişletmeye başlayarak kurumlar dışında Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna’daki  ev kullanıcılarınada hizmet sunmaya başladık. Böylelikle ilçenin tamamında servis ağımızı genişletip tüm semtlerine hizmet vermeye başladık. lg plazma lcd arızalarının çözümü için atölyemizde yedek parçaların tamamını bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Yapılan hiçbir işin tamiri gelişi güzel yapılmamaktadır. Evet, hızlı bir iş akışı ile yapılmakta ama asla baştan savma yapılmıyor. Tüm cihazlar en kontrolü şekilde ele alınıyor ve en başarılı şekilde sizlere teslim ediliyor. Üstelik firmamız sizlere aynı arızayı yapmayacağına dair kesin sonuç garantisi veriyor. Yani sizler aynı sorun sebebi ile tekrar sorun yaşarsanız,  hemen ekipler geliyor ve işçilik almadan arızayı tekrar giderme yoluna giriyorlar. Elbette bunların yanı sıra asla tamir edilmeyecek ya da edilse de hemen bozulacak olan cihazları tamir edip haksız kazanç sağlamaktadırlar. Sizlere ayrıntılar anlatılır ve yeni bir televizyon almak aha mantıklıysa, mutlaka size öneri yapılacaktır. Ama asla para kazanmak değil, gerçek olanı sizlere verebilmek ve sizin de bütçenizi düşünebilmektir. Bunu başarı ile yapan LG servis Bahçelievler ile yapacak ve aklınızda soru işareti olmadan arzu ettiğiniz her hizmeti satın alabileceksiniz. İsterseniz genel bakımlar ya da cihaz arızaları sizlerin bir çağrısıyla hemen işleme alınacak ve tamir süreci başlatılacaktır.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.