Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bağcılar Samsung Servisi

  1.                       Bağcılar Samsung Servisi

TV teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak PLAZMA, LCD, LED, FULL HD, SMART gibi birçok özelliği bulunan güçlendirilmiş donanımlar yer almaktadır. Bunlarla birlikte cihazların kullanımları da zorlaşabilmektedir, Kurulumlar yada teknikte yaşadığınız tüm sorunlara kurumsal olarak çözümler sunmaktayız.  Dünyanın çeşitli Ülkelerinde  piyasaya hakim olan Samsung modelleri tüketiciye geniş hizmetler sunmaktadır. Tüketiciden kaynaklanmayan hatalardan televizyonlarda meydana gelen herhangi bir aksaklıkta bir bozuklukta garanti kapsamında ücretli hizmet sunan biz Bağcılar Samsung servisi garanti kapsamına dâhil olmayan sıkıntılarda tüketicilere cüzi miktarlar karşılığında hizmet vermekteyiz. Başarılı teknik elemanlarıyla bir defalık aldığı ücret karşılığı ilerleyen zamanlarda sorunsuz bir televizyon kullanım imkânı sunabilmekteyiz.

Bağcılar merkezde herhangi şubesi bulunmayıp servis merkezine sahip olmamakla birlikte bağcılara ayrı bir önem vermekteyiz. Nüfusu son yıllarda aldığı göçler ile iyece artan bağcılar İstanbul’un en kalabalık  ilçesidir. Yoğunluğa bağlı olarak günlük servis talebinin 6/1 bu ilçemizden gerçekleştirilmekte taleplere cevap verebilmek için 2011 yılında Samsung Bağcılar servis hattı üzerine yeni bir araç daha koyma gereksinimi duyduk.

Televizyonunuz bozuk tamirci arıyorsanız bize yaptırmanız şartını koymadan arayın arıza ve ortalama maliyeti hakkında bilgi verip size yardımcı olmaya çalışalım.

 

 

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.