0530 547 31 35

İstanbul Tv Tamir Servisi

İstanbul Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0530 547 31 35

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Bağcılar Philips Servisi

Philips Bağcılar

Philips Tv Servis             Bağcılar Philips Servisi

Şirkette çalışan elemanlar olarak Servis merkezimiz ve aldığımız eğitimizle önce müşteri memnuniyetini esas kabul ederiz. Bağcılarda sadece bizler servis hizmeti vermiyoruz, Ama bağcılar bölgesinde Philips servis olarak en güvenilir hizmeti halkımıza götürdüğümüzü biliyor ve görüyoruz. Diğer hiç bir firmanın bizde olmadığı benzersiz rekabet avantajlarıyla teknik hizmet veren firmamız müşterilerine sunduğu uygun tekliflerle de benzersizliğini artırıyor, özellikle parça, kalite ve bilinirliğinden şaşmadan kaliteyi maksimum seviyelerde tutmaktayız.

Hepiniz mutlaka daha önceden bozulmuş bir elektronik cihazınızı tamirciye onarılmak üzere vermişsinizdir aldığınız hizmet kalitesinde olumlu yâda olumsuz bir kanıya ulaşmışsınızdır, Bağcılar Philips servis size sunduğu olağanüstü rakipsiz tamir deneyimiyle her daim 100 % memnun müşteri portföyüne ulaşmayı başaran tüketici elektroniği uzmananlarından oluşmaktadır. Günümüzde üretiminin başını çeken Lcd, ledler özel ekipman desteğiyle, tamiri olacak cihazı kırılma çizilme yerinden kıpırdatmaya gerek kalmadan gelen ustalarımız anında onarımını gerçekleştirebilmektedir.

Benzersiz bir memnuniyet sloganıyla yetkili servis hayatına adım atan firmamız kalite değerlerinden vazgeçmeden ulaşmak istediği noktaya hızlı ama temkinli adımlarla yürüyor. Ayrı ayrı şubelerle size en yakın olanı seçme şansı veren firmamız yetkili servis adı altında tek markaya bağımlı kalan firmaların aksine Bağcılar Philips serviste Dünya markalarının tamamına hizmet anlayışıyla hareket edilmektedir. Bunun sonucunda firmamıza kadar gelmiş arızalı cihaz markası her ne olursa olsun kesinlikle geri çevrilmeden kaydı oluşturulup kabulü yapılır.

Firmamızın altyapısından yetişme elektronik deneyimi normalin üzerinde teknik ekibimizle servisler arasında bilgisi en yüksek ustalarla çalışmanın verdiği tecrübeyle tercih edilmenin keyfini siz değerli Bağcılar sakinleriyle birlikte yaşamak bizim için ayrıcalıktır, Birikimimizi teknolojik gelişmeleri onarım tekniğinin günlük takibi cihazlar hakkındaki yenilikleri takip ederek pekiştiriyoruz.

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.