Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Avcılar Samsung Servisi

Avcılar Samsung Servisi

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Avcılar Samsung servisimiz Avcılara servis hizmeti veren firmaların başında yer almaktadır, başında yer almaktadır kelimesinden anlaşılan şudur ilçemize 1997 yılında ilk samsung servis hizmeti vermeye başlayan teknik servislerden birtanesi olma özeliğidir, samsung teknik servisimiz içinde bulunduğumuz 2013 yılındada avcılara servis vermeye devam etmekte, cihazların lcd plazma tv lerle yer değiştirdiği günümüzde servis personelimizle birlikte kendimizi bu yönde eğitmeye 2000 yılında başladık ve hala yeni teknolojileri yakından takip edip bunlarla ilgili bilgi sahibi olmaya özen gösteriyoruz.

Avcılar Tv tamir servisi olarak hep yarınlara hazırlanarak teknolojiyi takip ederek yedek parçalarımızı daha televizyonlar arıza vermeye başlamadan tv satışa sunulduğu anda stoklamaya temin etmeye başlıyoruz, tv nin nasıl bir arıza verebileceğini tv mühendisleri cihazı üretirken yanında yetkili tv servise yardımcı olabilmesi için bir kitapçık dağıtır işte biz bu yolla arıza yapabilecek yedek parçaları Avcılar samsung teknik servisimizde bulundururuz, televizyonun kullanıcıdan alınıp arızasının giderilmesinden tekrar kullanıcıya teslimine kadar geçen süreyi çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmemize olanak sağlıyan bu sisteme sahip az yetkili tv teknik servis olduğunu düşünüyoruz Samsung Avcılar servis, Lcd Plazma Led Tv yedek parçaların çoğu tamir atölyemizin deposunda stoklanmış durumdadır.

Avcılar Samsung tv servisimiz ayrıca bölgede bulunan İstanbul üniversitesi, barışmanço kültür merkezi, hilton Avcılar, Avcılar hospital, uğur dershanesi, denizköşkler ilköğretim okulu, gümüşpala ilköğretim okulu, avşar sineması, torium alış veriş merkezi, kiler avcılar bu kuruluşların tamamına tv tamir alanında hizmet vermiş bazılarına teknik servis vermeye devam etmektedir.
Avcılar ilçesi İstanbul Avrupa Yakasında e5 ve tem otoyollarının üzerinde yer alır, doğudan batıya gitmek istiyenler bu ilçenin sınırları içerisinden geçer, avcılar İstanbulun önemli ilçelerinden birtanesidir, ilçe nufusu günümüzde 400000 civarında olduğu tahmin edilmektedir, ilçede yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu işçi olup çalışan nüfus sayısı diğer ilçelere göre daha yüksek olduğu tahmin edilmektedir. Avcılar mahalleri Merkez Mahallesi Ambarlı Cihangir Gümüşpala Denizköşkler Üniversite Mustafa Kemal Paşa Firüzköy Tahtakale ve Yeşilkent Mahallerinden oluşmaktadır. avcılarda bu saydığımız mahallerin tümüne samsung ve diğer markalar için tv servis hizmeti vermekteyiz.

samsung tv kulanıcılarının tümüne servis sağlayabilme kapatsitesine sahip firmamız sadece avcılar değil avrupa yakasının tamamına destek vermektedir.

Avcılar Samsung servisi, samsung servis avcılar, Samsung tv servis

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.