Avrupa Elektronik Teknik Servis Hizmetleri / Çağrı Merkezi: 0212 458 65 42

Tv Tamirini İstemeniz Durumunda Yerinde Onarıyoruz
Her Marka İçin Dalında Uzmanlaşmış Teknik Ekip
Televizyon Servisi

Avcılar Lg Servisi

Avcılar Lg Servisi

Avcılar ilçemiz İstanbul Avrupa Yakasında e5 ve tem otoyolunun üzerinde yer alır, doğudan batıya gitmek istiyenler bu ilçenin sınırları içerisinden geçer, avcılar istanbulun önemli ilçelerinden birtanesidir, ilçe nufusu günümüzde 400000 civarında olduğu tahmin edilmektedir, ilçede yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu işçi olup çalışan nüfus sayısı diğer ilçelere göre daha yüksek olduğu söylenmektedir. Avcılar mahalleri Merkez Mahallesi Ambarlı Cihangir Gümüşpala Denizköşkler Üniversite Mustafa Kemal Paşa Firuzköy Tahtakale ve Yeşilkent Mahallerinden oluşmaktadır. avcılarda bu saydığımız mahallerin tümüne lg ve diğer Tüm tv markaları için servis hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Elektronik Lcd Plazma Tv Tamir Teknik Servisimiz,Tüm İstanbul,a hizmet verebilecek kapasitede bir firmadır. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak için deneyimli teknik servis personelimiz ile çalışanlarımızla haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Lg Led, Lcd, Plazma Televizyonların tamiri alanınında usta tamir arkadaşlarımız ile kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti verebilmek için lg tv tamiri ile ilgili tüm sorunlarınızı öncelik olarak yerinde çözmeye özen gösteriyoruz. avcılarda ikamet ediyor lg marka tv kullanıyorsanız telefonlarımızı bir yere not etmenizi öneriyoruz. tv ilgili tüm sıkıntılarınız için 24 saat bizimle irtibata geçebilirsiniz. Avcılar ilçesi İstanbul Avrupa Yakasında e5 ve tem otoyolunun üzerinde yer alır, doğudan batıya gitmek istiyenler bu ilçenin sınırları içerisinden geçer, avcılar istanbulun önemli ilçelerinden birtanesidir, ilçe nufusu günümüzde 400000 civarında olduğu tahmin edilmektedir, ilçede yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu işçi olup çalışan nüfus sayısı diğer ilçelere göre daha yüksek olduğu söylenmektedir. Avcılar mahalleri Merkez Mahallesi Ambarlı Cihangir Gümüşpala Denizköşkler Üniversite Mustafa Kemal Paşa Firuzköy Tahtakale ve Yeşilkent Mahallerinden oluşmaktadır. avcılarda bu saydığımız mahallerin tümüne lg ve diğer markalar için tv servis hizmeti vermekteyiz.
Lg Elektronik Teknik Servis, Lg tv servisimiz aşağıda yazdığımız tüm ilçelere destek verebilecek teknik alt yapıya sahip bir kuruluştur, firmamız radyo tv tamircileri derneğinin üyesi olup 20 yıla aşkın bir süredir bu işle meşkul olmaktadır.lg elektronik ile ilgili şikayet ve önerileriniz 444 65 43 numaralı telefondan türkiye lgye bildirebilirsiniz.
Lg Elektronik Şirketi İle İlgili detaylı Bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz
Lg Türkiyede tv pazarında 2 nci büyük paya sahip şirkettir, lg ismi türkiye pazarında eski olmayan bir şirket olmakla beraber ülkemizde daha önceleri goldstar adı altında satılan elektronik cihazlar lg elektroniğin daha önceki adıydı. Lg elektronik güney kore menşeli bir şirketidir, günümüzde tv üretimi dahil bir çok kolda faliyet gösteren firma ilk kuruluş tarihi 1947 dir. lg ilk radyosunu 1959 yılında üretmeye başlamış ardından ilk tv üretiminide 1966 yılında gerçekleştirip daha sonra ilk kilimasınıda 1968 yılında üretmeye başlamıştır. lg dünyada ilk ince lcd tv üretmeyi başaran şirkettir. Lg elektroniğin Dünya çapındaki pazar payı hiç azınsanmayacak ölçülerdedir. Türkiyede tv kullanıcılarının güvenini kazanan lg en yaygın servis ağına sahip şirketlerden birtanesidir

Tv Servisi © 2009-2017 Site içeriği İzin Alınmadan Kopyalanamaz. / Televizyonservisi.com / Avrupa Elektronik Teknik Servis Bilgilendirme Hizmetidir.